Search

Poppenkast Nieuwe Rijn

“Mijn ouders hadden in hun huis een poppentheater gemaakt. Jarenlang hebben zij daar elke zondag een voorstelling gegeven. Het was echt een begrip in Leiden.”


Naast de voorstellingen thuis gingen zijn ouders ook de straat op met het theater. En Pieter, die ging mee. Toen de vader van Pieter overleed nam hij het stokje over. “Hij had nog allerlei boekingen staan en die heb ik samen met mijn moeder opgepakt. Dat hebben we tien jaar lang samen gedaan. Daarna heeft mijn vrouw haar rol ingenomen en nu doen wij het samen.”


Ongeveer vijf keer per jaar gaat Pieter samen met zijn vrouw met het poppentheater op pad. Dit jaar geven zij op Koningsdag een voorstelling op de Nieuwe Rijn (naast de Koornbeursbrug) van 10.00-11.00 uur.

9 views0 comments

Recent Posts

See All